Jergill oljemålning

Jergill oljemålning
Jergill oljemålning
Jergill oljemålning
Jergill oljemålning
Jergill oljemålning
Jergill oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JERGILL, (1900-tal): Stilleben, signerad Jergill, olja på duk, ca 62x50 cm

641694

2019-05-08