Karin Mobring Natura IKEA
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KARIN MOBRING, "Natura", fåtöljer, 1 par, IKEA, 1970-talets början, furu och naturfärgat skinn, sitthöjd 38, bredd 74 cm
Ingår i temaauktion IKEA
En fåtölj med mindre repad söm, se fotografi. Brukslitage.
641699
2019-05-12