Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALEXANDRA VOGT (Tyskland född 1970): Utan titel/Ohne titel, signerad och daterad på baksidan A. Vogt -94, akryl på duk, 138x140 cm
641701
2019-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här