Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
MARIAN GRABINSKI, bänkar / sideboard, 1 par, ur MTP-serien, ek/ekfaner, 2 lådor vardera, IKEA, 1960-tal, höjd ca 40, 110 x 40 cm
Bruksslitage
641707
2019-05-08