MARIAN GRABISKI, bänkar / sideboard

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

MARIAN GRABINSKI, bänkar / sideboard, 1 par, ur MTP-serien, ek/ekfaner, 2 lådor vardera, IKEA, 1960-tal, höjd ca 40, 110 x 40 cm

Bruksslitage

641707

2019-05-08