Skänk 19/2000-tal

Skänk 19/2000-tal
Skänk 19/2000-tal
Skänk 19/2000-tal
Skänk 19/2000-tal
Skänk 19/2000-tal
Skänk 19/2000-tal
Skänk 19/2000-tal
Skänk 19/2000-tal
Skänk 19/2000-tal
Skänk 19/2000-tal
Skänk 19/2000-tal
Skänk 19/2000-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, samtida, front med luckor, 2 lådor samt utdragbar skiva, bakomliggande hyllplan, bemålad, marmoriserande skiva, höjd ca 97, 242 x 54 cm

Repor, märken

641711

2019-05-17