Fällbord 1800-tal

Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, fanérat i rot, höjd ca 73, 78x78 cm

Skador, sprucken i fäste mellan fot och skiva

641712

2019-05-08