Åke Holm väggplatta Tema keramik

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980), väggplatta, glaserat stengods, signerad Å Holm, ca 38x48 cm

bruksslitage samt naggar

641713

2019-07-28