Åke Holm väggplatta Tema Keramik

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980), väggplatta, glaserat stengods, signerad Å Holm, ca 38x48 cm

bruksslitage och naggar

641717

2019-07-28