Åke Holm väggplatta Tema keramik

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980), väggplatta, glaserat stengods, signerad Å Holm, ca 38x48 cm

bruksslitage och naggar

641719

2019-07-28