Staffan Kihlgren etsning

Staffan Kihlgren etsning
Staffan Kihlgren etsning
Staffan Kihlgren etsning
Staffan Kihlgren etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STAFFAN KIHLGREN ( 1948-2003): Komposition med bil, signerad samt med E T, ca 28x21,5 cm

641721

2019-05-08