Gustavianska stolar 4 st

Gustavianska stolar 4 st
Gustavianska stolar 4 st
Gustavianska stolar 4 st
Gustavianska stolar 4 st
Gustavianska stolar 4 st
Gustavianska stolar 4 st
Gustavianska stolar 4 st
Gustavianska stolar 4 st
Gustavianska stolar 4 st
Gustavianska stolar 4 st
Gustavianska stolar 4 st
Gustavianska stolar 4 st
Gustavianska stolar 4 st
Gustavianska stolar 4 st

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 2+1+1, gustavianska, , s k Svenska Modellen, vitmålade, var av 2 st med Stockholms stolmakarämbetes sigill, sitthöjd 42-44 cm

Spickor, skador samt lagningar

641724

2019-05-08