Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 2+1+1, gustavianska, , s k Svenska Modellen, vitmålade, var av 2 st med Stockholms stolmakarämbetes sigill, sitthöjd 42-44 cm
Spickor, skador samt lagningar
641724
2019-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här