Åke Holm skulptur Tema keramik

Såld för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980), skulptur, terracotta,"pardans", 1930-tal, höjd ca 33 cm, signerad Åke Holm

641732

2019-07-28