Margareta Wallin oljemålning

Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARGARETA WALLIN (1912-1992): Hästflock, signerad Margareta Wallin, olja på duk, ca 37x45 cm

641735

2019-05-08