Skåp barock
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, 1700-talets andra hälft, barock, ek, tvådelat, övre delen med 1 dörrpar med 3 bakomliggande hyllor samt en värdeskåp med invändig fackinredning, nedre delen med 4 lådor, höjd ca 198, 139x46 cm
Slitage, märken, repor, torrsprickor, senare beslag, delvis senare lås, kompletterad, renoverad, en del av listerna är lösa och medföljer
641737
2019-05-08