Skåp barock

Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock

Klubbat för:

3 800 SEK

5 000 SEK

SKÅP, 1700-talets andra hälft, barock, ek, tvådelat, övre delen med 1 dörrpar med 3 bakomliggande hyllor samt en värdeskåp med invändig fackinredning, nedre delen med 4 lådor, höjd ca 198, 139x46 cm

Slitage, märken, repor, torrsprickor, senare beslag, delvis senare lås, kompletterad, renoverad, en del av listerna är lösa och medföljer

641737

2019-05-08