Armband omegalänk

Armband omegalänk
Armband omegalänk
Armband omegalänk
Armband omegalänk
Armband omegalänk
Armband omegalänk
Armband omegalänk
Armband omegalänk
Armband omegalänk
Armband omegalänk

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARMBAND, 18k guld, treradigt, omegalänk, okända stämplar, längd ca 20 cm, totalvikt ca 22.8 g

Lagningar vid låset, bruksslitage

641738

2019-05-08