Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARMBAND, 18k guld, treradigt, omegalänk, okända stämplar, längd ca 20 cm, totalvikt ca 22.8 g
Lagningar vid låset, bruksslitage
641738
2019-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här