Henri Michaux litografi

Henri Michaux litografi
Henri Michaux litografi
Henri Michaux litografi
Henri Michaux litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

HENRI MICHAUX (1899-1984): Untitled, litografi, tryckt i två färger, signerad H. Michaux, 58/70, bildmått ca 32x48 cm

641742

2019-05-08