Skultuna ljustakar 1800-tal

Skultuna ljustakar 1800-tal
Skultuna ljustakar 1800-tal
Skultuna ljustakar 1800-tal
Skultuna ljustakar 1800-tal
Skultuna ljustakar 1800-tal
Skultuna ljustakar 1800-tal
Skultuna ljustakar 1800-tal
Skultuna ljustakar 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULTUNA, ljusstakar, 8 st, 1800-tal, mässing, diameter 7-12 cm

6 st märkta Skultuna, slitage och bucklor

641750

2019-05-08