Fåtölj
Closed
2019-05-08
641758
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1960-tal, stomme i ek, armlän i teak, klädsel i vinröd plysch i med reliefdekor, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage