Taburetter 1 par björk
2019-05-08
641777
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TABURETTER, 1 par, 1900-tal, bonad björk, sitthöjd ca 50 cm
Karm med lagning