Fåtölj clubmodell

Fåtölj clubmodell
Fåtölj clubmodell
Fåtölj clubmodell
Fåtölj clubmodell
Fåtölj clubmodell
Fåtölj clubmodell
Fåtölj clubmodell
Fåtölj clubmodell
Fåtölj clubmodell
Fåtölj clubmodell
Fåtölj clubmodell
Fåtölj clubmodell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, clubmodell, mönstrat skinn. sitthöjd ca 44 cm

Slitage, knapp saknas, fläckar

641785

2019-05-08