Klubbat för:
4 200 SEK
3 000 SEK
HUVUD, samt handverktyg i sten, precolumbianska, huvudets höjd ca 23, samt största vidd 17, handverkygets längd 10,5 cm
Proveniens: Förvärvade av privatperson under resor på 1970/80-talet
Jordfynd
641791
2019-05-08