Slagbord 1800-tal
2019-05-08
641795
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, senare bemålat i mintblå färg, en grind samt stödben, höjd ca 74, 102x42, slag a 62 cm, totallängd 146 cm
Slitage. Något ojämna slag. Bemålat