Ray & Charles Eames

Ray & Charles Eames
Ray & Charles Eames
Ray & Charles Eames
Ray & Charles Eames
Ray & Charles Eames
Ray & Charles Eames
Ray & Charles Eames
Ray & Charles Eames
Ray & Charles Eames
Ray & Charles Eames
Ray & Charles Eames
Ray & Charles Eames

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

RAY & CHARLES EAMES, "Eames Plastic Side Chair", stolar, 10 st, Vitra, 2012 (formgavs ursprungligen 1950) tillval med svartlackerad benställning sits i svart polypropylen, etikettmärkta samt stämplade undertill, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage

641800

2019-05-08