Ray & Charles Eames
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
RAY & CHARLES EAMES, "Eames Plastic Side Chair", stolar, 10 st, Vitra, 2012 (formgavs ursprungligen 1950) tillval med svartlackerad benställning sits i svart polypropylen, etikettmärkta samt stämplade undertill, sitthöjd ca 44 cm
Smärre slitage
641800
2019-05-08