Örhängen collier
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ÖRHÄNGEN, 4 par, bl a med odlade grålila sötvattenspärlor och 8 smådiamanter, ARMBAND, filigran, HÄNGE, 14 k guld, COLLIER, mittdel i silver, kedja, 18 k vitguld
Hängets sten lös, armband saknar lås samt med skador, lagningar, kedja ej guld
641821
2019-05-27