Örhängen collier

Örhängen collier
Örhängen collier
Örhängen collier
Örhängen collier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÖRHÄNGEN, 4 par, bl a med odlade grålila sötvattenspärlor och 8 smådiamanter, ARMBAND, filigran, HÄNGE, 14 k guld, COLLIER, mittdel i silver, kedja, 18 k vitguld

Hängets sten lös, armband saknar lås samt med skador, lagningar, kedja ej guld

641821

2019-05-27