Madeleine Pyk

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Skandinav på flykt" , signerad M Pyk, daterad 1979,Gouache, ca 27x20 cm

641832

2019-05-08