Hjälm

Hjälm
Hjälm
Hjälm
Hjälm
Hjälm
Hjälm
Hjälm
Hjälm

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJÄLM, svensk, 1800-tal, för kustridare, hjälmklocka av svart skinn med mässingsbeslag, hög kam

Skador, kompletteringar

641844

2019-05-26