Enno Hallek litografi

Enno Hallek litografi
Enno Hallek litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENNO HALLEK (född 1931): Komposition med tabeller och blommor, signerad samt numrerad 38/260, litografi, ca 50x60 cm

641848

2019-05-08