Äldre böcker

Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÄLDRE BÖCKER, främst 1700-tal, historia, vitterhet, i samtida band, flertalet dekorerade hfrbd. Ett flertal med Gyllenadlers stämpel på försättsblad.

Proveniens: Salnecke slott, Uppland.

641852

2019-05-08