Carl Köhler oljemålning

Carl Köhler oljemålning
Carl Köhler oljemålning
Carl Köhler oljemålning
Carl Köhler oljemålning
Carl Köhler oljemålning
Carl Köhler oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL KÖHLER (1919-2006): Komposition med landskap, signerad, olja på duk, ca 60x75 cm

641866

2019-05-08