Susanne Nessim

Susanne Nessim
Susanne Nessim

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUSANNE NESSIM (född 1944): Blomma, signerad Nessim, färglitografi, nr 95/200, bladstrl ca 51x38 cm.

641867

2019-05-08