Hackefors porslin

Hackefors porslin
Hackefors porslin
Hackefors porslin
Hackefors porslin
Hackefors porslin
Hackefors porslin
Hackefors porslin
Hackefors porslin
Hackefors porslin
Hackefors porslin

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, 55 dlr, Hackefors, vitt porslin, förgylld bård, servisen består av: 12 middagstallrikar, 11 förrättstallrikar, 12 assieter, 12 djupa tallrikar, 5 serveringsfat, 2 skålar, 1 såsskål

Mindre nagg kan förekomma

641876

2019-05-08