Hackefors porslin
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, 55 dlr, Hackefors, vitt porslin, förgylld bård, servisen består av: 12 middagstallrikar, 11 förrättstallrikar, 12 assieter, 12 djupa tallrikar, 5 serveringsfat, 2 skålar, 1 såsskål
Mindre nagg kan förekomma
641876
2019-05-08