Carl Otto Hultén litografi

Carl Otto Hultén litografi
Carl Otto Hultén litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): Komposition, signerad samt numrerad 28/100, ej ramad, ca 78x56 cm

641879

2019-05-08