Bestickservis empire C.G. Hallberg
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BESTICK, 47 dlr, silver, C.G. Hallberg, GAB, 1960-tal, bestående av:12 gafflar(17 cm), 12 knivar(20 cm), 12 skedar(17 cm), 10 kaffeskedar, 1 såsslev, total vikt exkl knivar ca 1251 g
Mindre repor förekommer
641881
2019-05-08