Nordiska Kompaniet

Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, Nordiska Kompaniet, 1 par, 1940-tal, stomme i björk, klädsel i röd galon, brännmärkt, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

641885

2019-05-08