Sture Johannesson affisch
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STURE JOHANNESSON (1935-2018): "Find out Yourself", A poster to every candyman & his legal business by Sture Johannesson, Malmö 1969, utställningsaffisch, färgserigrafi, 84x61 cm, tryckt av Permild & Rosengren, Danmark
Slitage, nålmärken, nedre kant med reva och lagning
641896
2019-05-09