Sture Johannesson affisch

Sture Johannesson affisch
Sture Johannesson affisch
Sture Johannesson affisch
Sture Johannesson affisch

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STURE JOHANNESSON (1935-2018): "Find out Yourself", A poster to every candyman & his legal business by Sture Johannesson, Malmö 1969, utställningsaffisch, färgserigrafi, 84x61 cm, tryckt av Permild & Rosengren, Danmark

Slitage, nålmärken, nedre kant med reva och lagning

641896

2019-05-09