Kerstin Hörlin Holmqvist

Kerstin Hörlin Holmqvist
Kerstin Hörlin Holmqvist
Kerstin Hörlin Holmqvist
Kerstin Hörlin Holmqvist
Kerstin Hörlin Holmqvist
Kerstin Hörlin Holmqvist
Kerstin Hörlin Holmqvist
Kerstin Hörlin Holmqvist

Klubbat för:

11 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, "Charlotte", matgrupp, 7 delar, bestående av matbord med 3 iläggsskivor á 30 cm samt 6 stolar med textilklädda sitsar, vitlackerad björk etikettmärkta Asko, bordshöjd ca 71 cm, 127x90 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, smärre nagg/färgbortfall

641914

2019-05-09