Karmfåtölj nyrokoko

Karmfåtölj nyrokoko
Karmfåtölj nyrokoko
Karmfåtölj nyrokoko
Karmfåtölj nyrokoko
Karmfåtölj nyrokoko
Karmfåtölj nyrokoko
Karmfåtölj nyrokoko
Karmfåtölj nyrokoko
Karmfåtölj nyrokoko
Karmfåtölj nyrokoko

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, nyrokoko, stomme i valnöt, djuphäftad rygg, skulpterat krön, sitthöjd ca 45

Bruksslitage

641917

2019-05-08