Rudolf Miesliwietz oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUDOLF MISLIWIETZ: (f 1900), Motiv med båtar vid strand, signerad, olja på duk, ca 39x52 cm

641933

2019-05-08