Romerskt badkar
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRAND TOUR souvenir i form av romerskt badkar, 1900-talets första hälft, med lejonansikten på långsidorna, kalcit samt fötter i alabaster, höjd ca 7 samt längd 18,5 cm
Slitage, smärre nagg
641937
2019-05-09