Brevpress Art Deco

Brevpress Art Deco
Brevpress Art Deco
Brevpress Art Deco
Brevpress Art Deco
Brevpress Art Deco
Brevpress Art Deco
Brevpress Art Deco
Brevpress Art Deco
Brevpress Art Deco
Brevpress Art Deco

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BREVPRESS, Art Deco, 1920/30-tal, i form av ihopringlad orm, svart kalksten på sockel av kalcit, höjd ca 6 samt 12x9 cm

Lagning med mindre nagg på ormen

641944

2019-05-09