Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BREVPRESS, Art Deco, 1920/30-tal, i form av ihopringlad orm, svart kalksten på sockel av kalcit, höjd ca 6 samt 12x9 cm
Lagning med mindre nagg på ormen
641944
2019-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här