Barskåp riopalisander

Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER GAARDER, barskåp, 1900-talets mitt, hörnmodell, Riopalisander (Dahlbergia Nigra), Sola Møbelfabrikk, Ganddal, Norge, höjd 77, 113 x 66 cm

Cites-intyg giltigt inom EU medföljer

Bruksslitage, nyckel saknas, ojämnt blekt skiva

641953

2019-05-08