Erik Kirkegaard karmstol Danmark
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1950-tal, Danmark, teak, klädsel i svart galon, märkt, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, något torkad stoppning, sittdyna med trasig söm
641963
Päivämäärä:
2019-05-12