Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE BONNIER (1925-2016): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 31/150, motivets mått ca 27x19 cm
Ej examinerad ur ram
641964
2019-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här