L G Lundberg litografier

L G Lundberg litografier
L G Lundberg litografier
L G Lundberg litografier
L G Lundberg litografier
L G Lundberg litografier
L G Lundberg litografier
L G Lundberg litografier
L G Lundberg litografier

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LG LUNDBERG (född 1938): (13) Sviten "Havsband", signerade samt numrerade 36/100, litografier, ca 15x20 cm

641966

2019-05-09