David Bates oljemålning

David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAVID BATES (England, 1840-1921): "Near Tremada, N.Wales" osignerad, olja på duk, 62x41 cm

641967

2019-05-09