Verrerie Michel vas

Verrerie Michel vas
Verrerie Michel vas
Verrerie Michel vas
Verrerie Michel vas
Verrerie Michel vas
Verrerie Michel vas
Verrerie Michel vas
Verrerie Michel vas
Verrerie Michel vas
Verrerie Michel vas
Verrerie Michel vas
Verrerie Michel vas

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VERRERIE MICHEL, vas, 1900-talets mitt, jugendstil, överfångsglas i grönt mot orange botten, signerad, höjd 23,5 cm

641994

2019-05-12