Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VERRERIE MICHEL, vas, 1900-talets mitt, jugendstil, överfångsglas i grönt mot orange botten, signerad, höjd 23,5 cm
641994
2019-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här