Toilettebord
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TOILETTEBORD, rokokostil, 1900-talets första hälft, fanerat med intarsiadekor, beslag i gulmetall, inredning med spegel, höjd ca 74 cm, 84x43 cm
Nyckel saknas, bruksslitage samt mindre fanérbortfall
642004
2019-05-28